Naše služby

Lukabeton www.podhrabovadoska.sk

Pokládka zámkovej dlažby murované a kamenné ploty

Naša společnosť realizuje pokládku zámkovej dlažby pri výstavbe a rekonštrukciách stavieb ako aj výstavbu morvaných alebo kamenných plotov.

Rekonštrukcie bytov, domov a budov

Realizujeme čiastočné, ale aj kompletné rekonštrukcie bytov, domov a budov. Komplexná rekonštrukcia zahŕňa výmenu starých elektrických rozvodov, rozvodov na vodu a odpad, demontáž starých a montáž nových okien, stenové stierky, maľovanie priestorov, sadrokartónové alebo iné stropy, položenie podlahy, výmenu zárubní a ďalšie stavebné práce.

Rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcia bytového jadra trvá od 7 do 12 dní a zahŕňa kompletnú demontáž starých stien, el.rozvodov, vody a odpadu. Následné vymurovanie celého jadra s komletnou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a vzduchotechnikou až po kompletné obloženie kúpeľne a WC, skompletovanie vane, prípadne sprchovacieho kúta, WC, umývadla. Samozrejme montáž doplnkov, svietidiel a kompletné zapojenie a odovzdanie diela do užívania objednávateľovi.

Obklady a dlažby

Zabezpečujeme všetky druhy obkladacích prác. Obklady kúpeľne, kuchyne, podláh vo vnútri budov, ale aj pokladanie vonkajšej dlažby.

Montáž sadrokartónu

Montáž sadrokartónových stropov, stien, priečok a ďalšie sadrokartónové práce podľa potrieb a požiadavi.